Přihlášení na rok 2020/2021

Všechny tréninky budou probíhat na naší adrese v Jiráskově 29, Pardubice.

Přihlašovací formulář(ZDE) je již jen jeden, takže nemusíte kontaktní informace vyplňovat vícekrát. Dále pak stačí zaškrtnout na které tréninky dítě hlásíte. Závodící děti všech kategorií mají možnost vybrat až tři termíny. Nezávodící maximálně dva.

V některé dny je zavedena kondiční atletika, kam se mohou hlásit ti, kteří mohou chodit třeba jen jednou týdně a chtějí se udržet ve formě nebo se do ní dostat, ale nepotřebují pilovat techniku atletických disciplín.

Ve formuláři přibyla od minula jedna otázka ohledně sportovních škol či tříd. Zvolili jsme ji jako indikátor toho, jak je sport pro dítě důležitý a výhledově mohli takovým dětem nabídnout další speciální nebo mimořádné tréninky. Dětem, které již známe a víme, že chodí často a baví je sport do podobného výběru zařadíme také.

Víme, že se mohou časové možnosti s příchodem školního roku změnit, proto je možné se k formuláři vrátit změnit ho nebo zrušit. Na konci sprna budou všichni přihlášení informováni o zahájení tréninků v tomto školním roce.

Příspěvky na rok 20/21

Členské příspěvky pro rok 2020/2021:

3 000,- Kč  roč. 2012 – 2015 (nezávodní ročníky) – trénink 1x – 2x / týdně

4 000,- Kč  roč. 2011 a st. (závodní ročníky) – trénink  až 3x/ týdně + případné specializované tréninky.

Splatnost příspěvků do konce září – po zařazení dětí do tréninkových skupin (na č.ú 2900100794/2010)

VS – rodné číslo, do zprávy pro příjemce: celé jméno dítěte

Částku je možné zaplatit i na pololetí (pouze v hotovosti v kanceláři klubu).