Termínové listiny:

AkceMístoDatumOdkaz
2.kolo KP družstev dorostu a juniorů, Královéhradecký a Pardubický krajNové Město nad Metují31.08.2024
19.ročník EKAG 2024Brno31.8.2024 - 02. 09. 2024Zde
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina CPardubice17.08.2024
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojíchStará Boleslav06.07.2024 - 07. 07. 2024Zde
Mistrovství ČR mužů a žen na drázeZlín29.6.2024 - 30. 06. 2024Zde
Letní olympiáda dětí a mládežeČeské Budějovice25.6.2024 - 27. 06. 2024Zde
KPJ přípravekSvitavy23.06.2024Zde
3. kolo KPD PA kraje žactvaÚstí nad Orlicí16.06.2024Zde
4. kolo KPD mladšího žactva - štafetovéPardubice12.06.2024Zde

Výsledky:

AkceMístoDatumOdkaz
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina CJičín09.06.2024Zde
KP jednotlivců ml. a st. žactva ve vícebojíchChrudim07.06.2024 - 08. 06. 2024Zde
3.kolo KP družstev přípravky, sk.APardubice05.06.2024Zde
KP jednotlivců PA kraje žactva a mladšího žactvaÚstí nad Orlicí02.06.2024Zde
KP OPEN jednotlivců mužů, žen a mládežePardubice01.06.2024Zde
3. kolo KPD mladšího žactvaPardubice29.05.2024Zde
2. KOLO II. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA CChrudim25.05.2024Zde
Oddílové závodyPardubice24.05.2024Zde
2. kolo KPD přípravek - hravéPardubice22.05.2024Zde
2.kolo KP družstev mladšího žactva, sk.APardubice15.05.2024Zde
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina CÚstí nad Orlicí11.05.2024Zde
1.kolo KP družstev staršího žactvaChrudim05.05.2024Zde
1.KOLO KP DRUŽSTEV DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREKPardubice04.05.2024Zde
1. kolo družstev přípravky - přespolní běhPardubice24.04.2024Zde
1. kolo KPD mladšího žactva v přespolním běhuPardubice14.04.2024Zde
Velká pardubická cross-countryPardubice14.04.2024Zde
O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic na 60mPardubice11.04.2024Zde
MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ V HALEPraha - Stromovka02.03.2024 - 03.03.2024Zde
MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEK V HALEOstrava24.02.2024 - 25.02.2024Zde
ÚNOROVÉ PŘÍPRAVNÉ ZÁVODYPardubice23.02.2024Zde
MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN V HALEOstrava17.02.2024 - 18.02.2024Zde
MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ, ŽEN, JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ V HALOVÝCH VÍCEBOJÍCHPraha - Stromovka09.02.2024 - 11.02.2024Zde
KRAJSKÝ PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ PARDUBICKÉHO KRAJEPardubice04.02.2024Zde
MEMORIÁL JAROSLAVA BROŽE VE SKOKU DALEKÉM + SKOK VYSOKÝPardubice28.01.2024Zde
KP PŘÍPRAVKY JEDNOTLIVCŮ PARDUBICKÉHO KRAJEPardubice28.01.2024Zde
Lednová tyč 2Pardubice12.01.2024Zde
Lednová tyč 1Pardubice05.01.2024Zde
35. Silvestrovský běh na KuňkuPardubice31.12.2023Zde
DNA MEZIKRAJOVÉ UTKÁNÍ STARŠÍHO ŽACTVA - SKUPINA BPraha - Stromovka10.12.2023Zde
PROSINCOVÉ ZÁVODY 4.2Pardubice08.12.2023Zde
PROSINCOVÉ ZÁVODY 4.1Pardubice01.12.2023Zde
Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorekDříteč25.11.2023Zde
FINÁLE BĚŽECKÉHO POHÁRU MLÁDEŽEDříteč25.11.2023Zde
Perníková devítkaRáby11.11.2023Zde
MALÁ PARDUBICKÁ - cross countryPardubice04.11.2023Zde
FINÁLE KPD PŘÍPRAVEK PKASSvitavy04.10.2023Zde
79. ÚSTECKÝ DESETIBOJÚstí nad Orlicí30.09.2023 - 01.10.2023Zde
BARÁŽ O POSTUP DO II. LIGY MUŽŮ A ŽEN V ČECHÁCHRumburk28.09.2023Zde
JIČÍNSKÉ MEMORIÁLYJičín23.09.2023Zde
Moravskotřebovské víceboje - 21. ročníkMoravská Třebová23.09.2023Zde
Finále KPD ml. žactvoSvitavy23.09.2023Zde
4. kolo KPD přípravek - skupina APardubice20.09.2023Zde
MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ NA DRÁZEBřeclav16.09.2023 - 17.09.2023Zde
5.KOLO KPD MLADŠÍHO ŽACTVAChrudim13.09.2023Zde