závody v roce 2024

Vážení příznivci atletiky,

přicházíme za vámi s termínovou listinou závodů pro rok 2024.

V termínové listině můžete najít tradiční závody pořádané atletickým klubem AC Pardubice, závody družstev všech kategorií, ostatní závody pořádané v Pardubickém kraji, ale také mistrovské závody, které se konají v hale, na dráze a mimo dráhu.

Závody jsou velkou příležitostí jak zúročit snažení a tréninkovou dřinu a porovnat se ostatními atlety napříč všemi atletickými disciplínami a mezi všemi věkovými kategoriemi.

Cílem každého atleta by tedy neměl být pouze trénink, ale také pravidelné závodění, porovnávání se s ostatními a sledování výkonnostního růstu – to vše k atletice patří. Proto jsme v našem oddíle nastavili pro tento rok cíl, který by měl zapojit všechny atlety bez rozdílu věku a kategorie do závodního režimu. Naším cílem je, aby si každý závodník vybral a absolvoval minimálně 6 závodů v roce 2024.

Věříme, že se nám tento cíl podaří společně naplnit, závodníci se pokusí překonávat svoje limity, splní si svoje sportovní cíle a během závodů prožijí spoustu napínavých a emotivních zážitků, které ke sportu neodmyslitelně patří.

Termínová listina zde

Vedení klubu AC Pardubice

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *